Trwa wczytywanie ...

  Nasz Katalog
 Nasz katalog
  odwiedź nasz sklep online  

Firma KALINA powstała w 1996 roku we Wrocławiu. Od początku swojej działalności związana była z szeroko pojętą branżą dekoratorską. Najpierw była to produkcja stroików, figurek, drzewek do biur, salonów sprzedaży itp. Później wieloletnia współpraca z jedną z sieci marketów budowlanych, gdzie dostarczała wyprodukowane przez siebie kompozycje.

Na początku wszystkie prace wykonywała sama właścicielka, w ramach rozwoju produkcji liczba zatrudnionych osób rosła. Wraz ze zmieniającym się rynkiem oraz trendami i coraz trudniejszą współpracą z marketami produkcja kompozycji stawała się mało opłacalna. Firma KALINA rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż wszelkich artykułów florystycznych, kwiatów w sztucznych itp. poprzez otwarcie stoiska na Dolnośląskiej Giełdzie Kwiatowej.

Następnym krokiem w rozwoju było rozpoczęcie bezpośredniego importu towarów z Azji, głównie z Chin, który rozpoczął się w 2006 roku.

W 2015 firma wybudowała obiekt biurowo magazynowy w Mirkowie pod Wrocławiem, gdzie mieści się sala wystawowa, tzw. wzorcownia, gdzie klienci mogą zobaczyć pełen importowany asortyment  wraz przykładowymi aranżacjami oraz złożyć zamówienie.
Wzorcownia jest ważnym elementem w procesie sprzedaży. Są tu wystawione wszystkie wzory, podzielone na sekcje tematycznie i związane z sezonami np. okres ślubny, bożonarodzeniowy, czy wielkanocny. Aranżacje są zmieniane min. 3 razy do roku, zgodnie z najnowszymi trendami i kolorystką. Wzory są aktualizowane na bieżąco.

Firma postawiła na obsługę tylko klientów biznesowych.

  1. Klienci giełdowi - przez swoje stoiska na Dolnośląskiej Giełdzie Kwiatowej 
  2. Klienci hurtowi - dotyczy dużych odbiorców, hurtownie, duże sklepy, producenci. Obsługiwani z Mirkowa.
  3. W 2018 roku ruszyła platforma sprzedażowa https://hurt.kalina-import.com/hala gdzie klienci giełdowy mogą zamawiać towar bez wychodzenia z domu.         
  4. Serdecznie zapraszamy!
 
 
© 2024 Kalina | NIP | | wykonanie i oprogramowanie: NETFAKTOR